PLENDE
unesco logo kwidzyn
Muzeum
w Kwidzynie
„GLINA W OBIEKTACH ZABYTKOWYCH - OCHRONA I KONSERWACJA” 20-22 marca 2018 r.200 lat konserwacjiAplikacja mobilnaZAMKOWE KAMERALIA 2018  Kapela Non Grata
15-02-2018

Informacje / PRACA - specjalista ds. promocji

PRACA - specjalista ds. promocji

Jeśli chcesz pracować dla największego ceglanego zamku na świecie – Muzeum Zamkowego w Malborku i przy tym cenisz sobie rozwój, interesują Cię nowoczesne trendy marketingu, masz zdolności analityczne oraz lekkie pióro, lubisz organizować targi, ta oferta jest dla Ciebie.

Duże pole do wdrażania własnych pomysłów – to tylko kilka powodów, dla których warto przesłać do nas swoje CV. Aktualnie poszukujemy:

                                       SPECJALISTY DS. PROMOCJI I PR

                                                    Miejsce pracy: Malbork

Dlaczego warto? Czyli co firma może Ci zaoferować:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop
  • duże możliwości rozwoju oraz realny wpływ na rozwój firmy.

Twoje obowiązki:

  • tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej,
  • przygotowanie materiałów marketingowych i promocyjnych,
  • zarządzanie pracą partnerów marketingowych (drukarnie, graficy, agencje reklamowe),
  • promocja sklepu internetowego,
  • administrowanie stronami www oraz mediami społecznościowymi
  • przygotowywanie treści,
  • stała i bezpośrednia współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • organizacja bieżących eventów i innych działań promocyjnych.

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • posiadasz przynajmniej 2 letnie doświadczenie w marketingu,
  • masz głowę pełną pomysłów, a każde zadanie traktujesz jak wyzwanie,
  • bardzo dobrze znasz narzędzia marketingowe
  • jesteś zorganizowany i kreatywny, bo zdarzają się trudne projekty, które wymagają niestandardowego podejścia
  • jesteś samodzielny i z inicjatywą w testowaniu nowych rozwiązań

CV należy składać na adres k.stankiewicz@zamek.malbork.pl lub osobiście w Dziale Kadr w godz. 7.30-15.30 do 28 lutego 2018.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Muzeum Zamkowe w Malborku, ul. Starościńska 1, 82-200 Malbork.