PLENDE
unesco logo kwidzyn
Muzeum
w Kwidzynie
youtube
Wystawa "Sztuka jest KUL zbiory Muzeum Katolickiego  Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Malborskim Zamku"ZAMKOWE KAMERALIA 2018  Kapela Non Grata200 lat konserwacjiZamek zimą

Wydarzenia / Kolejny koncert w ramach "Zamkowych Kameraliów" przeszedł do historii

Kolejny koncert w ramach "Zamkowych Kameraliów" przeszedł do historiiKolejny koncert w ramach "Zamkowych Kameraliów" przeszedł do historiiKolejny koncert w ramach "Zamkowych Kameraliów" przeszedł do historiiKolejny koncert w ramach "Zamkowych Kameraliów" przeszedł do historiiKolejny koncert w ramach "Zamkowych Kameraliów" przeszedł do historiiKolejny koncert w ramach "Zamkowych Kameraliów" przeszedł do historii

Jazzowe wibracje czwartkowego wieczoru na długo pozostaną ze słuchaczami, zebranymi licznie w Przyziemiu Karwanu Muzeum Zamkowego. Muzyka zespołu, którą podziwialiśmy, to autorski projekt lidera Przemysława Strączka. Nawiązywała ona do współczesnej muzyki improwizowanej. 
Ideą przedsięwzięcia było połączenie kolektywu międzynarodowego, w którym istotną rolę odgrywała osobowość każdego członka zespołu. Słuchacze często nagradzali muzyków gromkimi brawami za ich solistyczne jazzowe improwizacje. Popisom zespołu towarzyszyła gra świateł, która dodawała tego wieczoru dodatkowej magii. 
Organizatorzy Zamkowych Kameraliów serdecznie dziękują widzom za skorzystanie z takiej formy spędzenia wolnego czasu, jednocześnie zapraszając na następny koncert 20 listopada.

Obejrzyj relację z koncertu - TVRegionalna24.pl (tutaj)