PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Rusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Nowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w MalborkuMuzeum Zamkowe w Malborku, Ośrodek Konferencyjny Karwan, 28-29 września 2022      Konferencja  „Średniowieczne i nowożytne zamki – granice i formy ochrony w XXI wieku”      Organizatorzy:  Muzeum Zamkowe w Malborku Polski Komitet Skarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w Malborku

Wydarzenia / Koncert gospel: Peter Francis & The Jabez Family

Karwan
16 sierpnia 2010
godz. 20:00

 

Zapraszamy na koncert  gospel Petera Francisa i The Jabez Family, który odbędzie się 16 sierpnia 2010 roku o godz. 20.00 w przyziemiu Karwanu. Wstęp bezpłatny!

 

 

Peter Francis jest jednym z najważniejszych wokalistów i dyrygentów gospel w Wielkiej Brytanii. Przez wiele lat był dyrektorem artystycznym London Community Gospel Choir.

Grupa The Jabez Family lub po prostu Jabez została założona przez Petera Francisa w kwietniu 2002 roku. Zespół jest połączeniem zarówno chórzystów, jak i muzyków z różnych kościołów w Londynie i jego okolicach.

NS