PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Konferencja spotkania malborskiePodcast Posłuchaj MuzeumRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Nowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w Malborku

Wydarzenia / Koncert muzyki Gospel

Koncert muzyki GospelKoncert muzyki GospelKoncert muzyki Gospel

Termin: 10 sierpnia 2017, godz. 18.00

Miejsce: Karwan

WSTĘP WOLNY

 

W sierpniu, będziemy mieli przyjemność gościć w Karwanie światowego formatu gwiazdy muzyki gospel. Zespół wokalny to 7 czarnoskórych wokalistów z Wielkiej Brytanii, występujących na scenie od najmłodszych lat. Towarzyszyli między innymi takim gwiazdom jak Hezekiah Walker, Walter and Edwin Hawkins, Ray Charles, Ed Sheeran, Kierra Sheard, Mali Music, Kirk Franklin to Richard Smallwood. Umożliwiając tym samym artystyczny rozwój oraz podróżowanie po świecie.

 

Głównymi gwiazdami będą:

 

Colin Williams mający ponad 30 letnie w śpiewie gospel, a swoją przygodę muzyczną rozpoczął w wieku 3 lat. Mając zaledwie 18 lat był już dyrygentem założonego przez siebie kościelnego chóru gospel. Śpiewał między innymi w.: The London Community Gospel Choir, The Harlem Gospel Choir, Jennifer Holliday, Deronda K. Lewis. Colin pracował również dla BBC, przygotowując programy takie jak BBC's "Songs of Praise" i BBC Radio 2's "Gospel Train". Colin prowadził wiele warsztatów gospel w całej Europie min.: w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii i Polsce.

 

Gabriela Gąsior - wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show "Bitwa na głosy". Muzyką zajmuje się od dziecka. Podróż z gospel rozpoczęła w wieku 14 lat .Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie” (2014) oraz płytę świąteczną „Narodził się Jedyny Król” (2015). Występowała w opolskim amfiteatrze podczas koncertu SuperDebiuty 2014. Wystąpiła, a także przygotowała oraz poprowadziła chór ŚDM w Koncercie „Credo In Misericordiam Dei” pod kierownictwem Adama Sztaby, podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016r. Współpracowała m.in. z Beatą Bednarz, Adamem Sztabą, Kubą Badachem, Krzysztofem Antkowiakiem, Andrzejem Lampertem, Golec uOrkiestrą. Prowadzi warsztaty muzyki gospel w kraju i za granicą.

 

NS