PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Skarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w MalborkuPodcast Posłuchaj MuzeumMuzeum Zamkowe w Malborku, Ośrodek Konferencyjny Karwan, 28-29 września 2022      Konferencja  „Średniowieczne i nowożytne zamki – granice i formy ochrony w XXI wieku”      Organizatorzy:  Muzeum Zamkowe w Malborku Polski Komitet Konferencja spotkania malborskie

Wydarzenia / Koncert Peter Mante s Gospel Project, dnia 13 sierpnia o godz.18.00

 

gospel

Miejsce koncertu: Międzymurze Zachodnie, Plac Przy Pałacu Wielkich Mistrzów
                            Muzeum Zamkowe w Malborku
Data:                   13 sierpnia 2015, czwartek, godz. 18:00
Wstęp:                 wolny

 

"Peter Mante's Gospel Project" jest afro-amerykańska formacja wokalna. Grupa ta powstała w roku 2002 w Nadrenii w okolicach Düsseldorfu. Szefem tej formacji jest pianista, dyrygent i aranżer PETER MANTE. Peter jest absolwentem Rhema Bibel Training Zentrum w Bonn. Ma on ogromne zdolności w jednoczeniu ludzi poprzez śpiew na chwale Boga. W dotychczasowej działalności artystycznej wykorzystuje swoje doświadczenie muzyczne także w pracy edukacyjnej. Polega ona na głoszeniu wiary i religii śpiewem. Początkowo zespół Petera Mante śpiewał podczas nabożeństw kościelnych, na różnych uroczystościach świeckich, akademiach i bardzo często na ślubach.

Podstawowy skład grupy wokalnej był rozszerzany w zależnosci od potrzeb do dwudziestu osób. Jednak najbardziej polecany i świętujący sukcesy jest z reguły kwintet doświadczonych, pełnych pasji i nieprzeciętnie utalentowanych wokalistów :

Collins Owusu, Daniel Aborach, Gloria Niozo, Venetia Giwa, Whitney Tawiah oraz wspomniany znakomity pianista Peter Mante.

Koncerty Petera Mante i jego grupy cechuje wysoki profesjonalizm. W każdym występie artyści demonstrują nie tylko doskonałe przygotowanie muzyczne, ale także niesamowitą energię, ktora niesie ze sobą ich muzyka.

Formacja Petera Mante jest znana publiczności całej niemal Europy. Największe gale muzyczne z ich udziałem odbyły się m. in. w Danii, Holandii, Francji, Luxemburgu i w Niemczech.

NS