PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
60-lecie BiennaleStraty wojenneRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Podcast Posłuchaj Muzeum

Wydarzenia / Konferencja prasowa wystawy Mądrość zbudowała sobie dom... Państwo krzyżackie w Prusach.

Konferencja prasowa wystawy Mądrość zbudowała sobie dom... Państwo krzyżackie w Prusach.Konferencja prasowa wystawy Mądrość zbudowała sobie dom... Państwo krzyżackie w Prusach.Konferencja prasowa wystawy Mądrość zbudowała sobie dom... Państwo krzyżackie w Prusach.Konferencja prasowa wystawy Mądrość zbudowała sobie dom... Państwo krzyżackie w Prusach.

W piątek 6 września w Centrum Prasowym PAP w Warszawie odbyła się prezentacja wystawy Mądrość zbudowała sobie dom... Państwo krzyżackie w Prusach. Zgromadzeni dziennikarze wysłuchali prezentacji m.in. o założeniach wystawy i działaniach edukacyjnych jej towarzyszących. Zaprezentowano także najważniejsze obiekty, które będzie można obejrzeć już podczas otwarcia 14 września. Muzeum Zamkowe reprezentował dyrektor Janusz Trupinda wraz ze swoim zastępcą dyrektorem ds. marketingu i administracji Beatą Stawarską. O wystawie opowiadała także Karolina Fandrejewska oraz Tomasz Bogdanowicz i Bartłomiej Butryn.

NS