PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Skarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w MalborkuKonferencja spotkania malborskieEdukacja muzealna onlineStraty wojenne

Wydarzenia / Otwarcie wystawy „Monachijczyk w Malborku. Karty z podróży wedutysty Domenica Quaglio do Prus w 1832 roku"

Otwarcie wystawy „Monachijczyk w Malborku. Karty z podróży wedutysty Domenica Quaglio do Prus w 1832 roku"Otwarcie wystawy „Monachijczyk w Malborku. Karty z podróży wedutysty Domenica Quaglio do Prus w 1832 roku"Otwarcie wystawy „Monachijczyk w Malborku. Karty z podróży wedutysty Domenica Quaglio do Prus w 1832 roku"Otwarcie wystawy „Monachijczyk w Malborku. Karty z podróży wedutysty Domenica Quaglio do Prus w 1832 roku"Otwarcie wystawy „Monachijczyk w Malborku. Karty z podróży wedutysty Domenica Quaglio do Prus w 1832 roku"Otwarcie wystawy „Monachijczyk w Malborku. Karty z podróży wedutysty Domenica Quaglio do Prus w 1832 roku"Otwarcie wystawy „Monachijczyk w Malborku. Karty z podróży wedutysty Domenica Quaglio do Prus w 1832 roku"Otwarcie wystawy „Monachijczyk w Malborku. Karty z podróży wedutysty Domenica Quaglio do Prus w 1832 roku"Otwarcie wystawy „Monachijczyk w Malborku. Karty z podróży wedutysty Domenica Quaglio do Prus w 1832 roku"Otwarcie wystawy „Monachijczyk w Malborku. Karty z podróży wedutysty Domenica Quaglio do Prus w 1832 roku"Otwarcie wystawy „Monachijczyk w Malborku. Karty z podróży wedutysty Domenica Quaglio do Prus w 1832 roku"Otwarcie wystawy „Monachijczyk w Malborku. Karty z podróży wedutysty Domenica Quaglio do Prus w 1832 roku"Otwarcie wystawy „Monachijczyk w Malborku. Karty z podróży wedutysty Domenica Quaglio do Prus w 1832 roku"

W piątek, 19 czerwca, o godz. 17-tej, w Sali Siedmiofilarowej na Zamku Średnim nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy czasowej „Monachijczyk w Malborku. Karty z podróży wedutysty Domenica Quaglio do Prus w 1832 roku”. 
Licznie zgromadzonych gości powitał Dyrektor Naczelny Muzeum Zamkowego w Malborku Mariusz Mierzwiński, składając jednocześnie podziękowania osobom zaangażowanym w realizację projektu. Następnie kurator wystawy –Justyna Lijka opowiedziała o koncepcji wystawy, monachijskim artyście i prezentowanych w Sali Siedmiofilarowej pracach.


Wystawa będzie otwarta do 6 września br. 
Serdecznie zapraszamy!

NS