PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Nowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w MalborkuSkarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w MalborkuRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Podcast Posłuchaj Muzeum

Wydarzenia / Po 30– stu latach współpracy odeszła na emeryturę Wiesława Lauryn - nasza Główna Księgowa.

Po 30– stu latach współpracy odeszła na emeryturę Wiesława Lauryn - nasza Główna Księgowa. Po 30– stu latach współpracy odeszła na emeryturę Wiesława Lauryn - nasza Główna Księgowa. Po 30– stu latach współpracy odeszła na emeryturę Wiesława Lauryn - nasza Główna Księgowa. Po 30– stu latach współpracy odeszła na emeryturę Wiesława Lauryn - nasza Główna Księgowa. Po 30– stu latach współpracy odeszła na emeryturę Wiesława Lauryn - nasza Główna Księgowa. Po 30– stu latach współpracy odeszła na emeryturę Wiesława Lauryn - nasza Główna Księgowa. Po 30– stu latach współpracy odeszła na emeryturę Wiesława Lauryn - nasza Główna Księgowa. Po 30– stu latach współpracy odeszła na emeryturę Wiesława Lauryn - nasza Główna Księgowa.

Z dniem 30 czerwca 2020 r. odeszła na emeryturę Wiesława Lauryn - nasza Główna Księgowa. Po 30– stu latach współpracy bardzo trudno było nam rozstać się z koleżanką.

Bywa, że uzmysławiamy sobie wartość niektórych osób dopiero wtedy, kiedy nas opuszczają. Życzliwość, rzetelność i znakomite kompetencje zawodowe koleżanki potrafiliśmy cenić od dawna. Wieslawa Lauryn była swojego rodzaju ostoją dla całego zespołu muzeum, gwarantem bezpieczeństwa finansów instytucji, a zarazem człowiekiem, który cierpliwie okazywał wsparcie każdemu z nas. Z całego serca dziękujemy za te wszystkie lata okazywanej nam pomocy i uśmiechu, nadzwyczajnej życzliwości, pracowitości i sumienności.

Wiesława Lauryn obowiązki służbowe przekazała swojej następczyni Joannie Branickiej – Minda.

NS