PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Edukacja muzealna onlineRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Muzeum Zamkowe w Malborku, Ośrodek Konferencyjny Karwan, 28-29 września 2022      Konferencja  „Średniowieczne i nowożytne zamki – granice i formy ochrony w XXI wieku”      Organizatorzy:  Muzeum Zamkowe w Malborku Polski Komitet 60-lecie Biennale

Wydarzenia / Promocja książki Ryszarda Rząda w Gdańsku.

Promocja książki Ryszarda Rząda w Gdańsku.Promocja książki Ryszarda Rząda w Gdańsku.Promocja książki Ryszarda Rząda w Gdańsku.

W gdańskiej bibliotece na ul. Marciackiej odbyła się promocja książki Ryszarda Rząda. To już kolejne wydawnictwo opowiadające o odbudowie zamku w latach 1882 -1945. Prelekcja autora cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród licznie zgromadzonej publiczności. Prezentowane zdjęcia zamku, niezwykle ciekawy komentarz i atmosfera bibliotecznej czytelni złożyły się na wyjątkowe czwartkowe popołudnie. Dziękujemy wszystkim przybyłym na spotkanie i jednocześnie zachęcamy do zakupu prezentowanej książki.

NS