PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Nowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w MalborkuWystawa Malbork między sacrum a politykąKonferencja spotkania malborskieStraty wojenne

Wydarzenia / W poszukiwaniu Mikołaja na zamku - akcja 6 grudnia

W poszukiwaniu Mikołaja na zamku

 

6 grudnia Muzeum Zamkowe w Malborku zaprasza dzieci wraz z rodzicami na WIELKIE poszukiwania Świętego Mikołaja, który ukrył się w zamkowych wnętrzach.

To już czwarta edycja akcji  „W poszukiwaniu Mikołaja na zamku”, podczas której będziemy podążać szlakiem symboli bożonarodzeniowych i odkrywać kolejne litery hasła.

Jeśli jesteście ciekawi, gdzie tym razem schowa się Mikołaj - przybywajcie, aby przeżyć fascynującą, świąteczną przygodę.

Poczujesz magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia - gwarantujemy wyjątkową atmosferę w murach średniowiecznej twierdzy zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

 

UWAGA: W związku z dużym zainteresowaniem akcją mikołajkową od dnia 30 listopada 2015 roku udostępniamy do sprzedaży dodatkową pulę biletów na godz. 11:00. Bilety będą do zakupienia w Kasie Muzeum oraz on-line (kliknij tutaj) od 30 listopada 2015.START: 6 grudnia (sobota) godz. 11.00  12.00   i 13.00

Ceny biletów:
7 pln – dziecko
12 pln – dorosły

Bilety do nabycia w  Kasie Muzeum Zamkowego lub on-line (kliknij tutaj) od poniedziałku, 23 listopada 2015.


Punkt zbiórki znajduje się w poczekalni budynku kasy biletowej.

UWAGA | Podczas zwiedzania dziecko musi znajdować się pod opieką osoby dorosłej.

Czas przewidziany na mikołajkowe zwiedzanie to 60 minut.

Zwiedzanie dedykowane dla dzieci w wieku 5-10 lat.


UWAGA! Limit miejsc na zwiedzanie "W poszukiwaniu Mikołaja na Zamku" ograniczony.

 


 

Sponsorzy:

    

NS