PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Rusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"60-lecie BiennaleWieczór zakochanych na zamku w Malborku 14 lutego 2023Wystawa Wieliczka

Wydarzenia / 31 marca - 2 kwietnia 2017

„Polska Zobacz Więcej - Weekend za pół ceny”

 

 W weekend 31 marca - 02 kwietnia 2017 roku zapraszamy do Muzeum Zamkowego w Malborku, by wziąć udział w akcji Polska Zobacz więcej - Weekend za pół ceny. W tych dniach, wszystkie bilety do zamku można będzie zakupić z 50% upustem! To wyjątkowa okazja do wiosennej eksploracji zamku z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi.


„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

www.polskazobaczwiecej.pl/

NS