PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Edukacja muzealna onlineWernisaż wystawy "Bohaterowie plebiscytu" na zamku w SztumieSkarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w Malborku60-lecie Biennale

Wydarzenia / ALE BOMBA! Ubieramy zamkową choinkę!

 

W trzeci weekend adwentu, 10-11 grudnia 2011 roku, Muzeum Zamkowe w Malborku organizuje drugą edycję Najsmaczniejszego Jarmarku Adwentowego Pomorza. Przedzamcze w tym okresie będzie przepięknie udekorowane: ogromne choinki, mnóstwo kolorowych świateł, barwne stragany – wszystko to sprawi, że odwiedzający nasz Jarmark Goście poczują klimat zbliżających się Świąt.

Jedna z choinek będzie czekała specjalnie na uzdolnione plastycznie dzieci i młodzież... ogłaszamy konkurs na ozdobę choinkową ALE BOMBA!

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie. Wymyślajcie bomby, bombki, bombeczki, aniołki i gwiazdki. Autorzy trzech najpiękniejszych projektów wygrają nagrodę dla całej swojej klasy!

 

Do wygrania:

• Wędrówka tajnym szlakiem… – specjalna wizyta na zamku, w czasie której zobaczycie zakamarki, których nie udostępniamy na co dzień

• Światło i Dźwięk – poznacie zamek w innym świetle

• Wizyta w Parku Machin Oblężniczych
 

Na wasze prace czekamy do 5 grudnia!

 

Szczegóły konkursu w regulminie konkursu (pdf)

 

NS