PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Straty wojenneDarmowy listopad2022Rusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Edukacja muzealna online

Wydarzenia / Do 30 września 2022 trwa rekrutacja na na Studia Podyplomowe "Ochrona dziedzictwa kulturowego: muzea, edukacja, turystyka"

Do 30 września 2022 trwa rekrutacja na  na Studia Podyplomowe "Ochrona dziedzictwa kulturowego: muzea, edukacja, turystyka" Do 30 września 2022 trwa rekrutacja na  na Studia Podyplomowe "Ochrona dziedzictwa kulturowego: muzea, edukacja, turystyka" Do 30 września 2022 trwa rekrutacja na  na Studia Podyplomowe "Ochrona dziedzictwa kulturowego: muzea, edukacja, turystyka"

Przypominamy, że trwa rekrutacja na Studia Podyplomowe na Wydziale Historycznym Uniwersytecie Gdańskim "Ochrona dziedzictwa kulturowego: muzea, edukacja, turystyka" - dokumenty można składać do 30 września 2022.

 

Partnerem strategicznym, współtworzącym program jest Muzeum Zamkowe w Malborku, dzięki czemu absolwenci uzyskują preferencje przy zatrudnieniu w trzech oddziałach Muzeum Zamkowego w Malborku. Drugim partnerem Studiów jest Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku.

Studia adresowane są w szczególności do pracowników muzeów, instytucji sprawujących opiekę nad zabytkami wykorzystywanymi do celów turystycznych oraz pozostałych instytucji kultury, a także do wszystkich osób zainteresowanych zarządzaniem, ochroną i potencjałem turystycznym dziedzictwa kulturowego.

 

Studia dla praktyków przygotowane przez praktyków: kadra dydaktyczna Studiów Podyplomowych składa się z pracowników muzeów oraz interdyscyplinarnego zespołu specjalistów z kilku wydziałów UG.

 

Więcej informacji na temat rekrutacji:

 

https://old.ug.edu.pl/oferta_ksztalcenia/studia_podyplomowe/44182/sp_ochrona_dziedzictwa_kulturowego_muzea_edukacja_turystyka?fbclid=IwAR1YksTFkBcyvKDvuaofXcVHij9DFPqwgMie0Zzc9vJyUi7MTjT3BrJzYq4

NS