PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Straty wojenneWernisaż wystawy "Bohaterowie plebiscytu" na zamku w SztumieSkarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w Malborku60-lecie Biennale

Wydarzenia / Dziady cz.II - 29 listopada 2013r. o godz. 17:00 w Karwanie

dziady

 

Listopad to wyjątkowy miesiąc. W tym czasie przypada dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki. To okres zadumy i wspomnień o tych, którzy już odeszli.

Listopad powoli dobiega końca… Niedługo każdy z nas będzie zajęty zbliżającymi się świętami. Będziemy myśleć o wigilijnym stole, o prezentach, o Nowym Roku.

Ale zanim to nastąpi, zatrzymajmy się na chwilę, wróćmy myślami do naszych bliskich, którzy już odeszli. A ułatwi nam to spektakl przygotowany przez młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  w Malborku, która zorganizowała dla mieszkańców miasta i Powiatu Malborskiego Mickiewiczowskie „dziady".

Spektakl reżyseruje opiekun koła teatralnego – Agnieszka Ryńska, w skład koła wchodzą następujące osoby: Malwina Borowska, Anna Dąbrowska, Justyna Zadrożna, Aleksandra Kożuch, Daria Szuder, Aleksandra Janowska, Agnieszka Pawłowska i Ewa Baźmierowska.

 

Miejsce Przedstawienia:  Przyziemie Karwanu

Data: 29.11.2013r. o godz. 17:00

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PRZEDSTAWIENIE!

Wstęp  wolny.

 

 

 

NS