PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Wystawa „Ruiny i odbudowa w obiektywie Macieja Kilarskiego” 20 kwietnia ‒31 grudnia 2022 r. Sala wystaw czasowych, tzw. Łaźnia na Zamku ŚrednimKilarski konkurs fotograficznyOferta edukacyjna MZM dla ukraińskich uchodźców wojennychRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"

Wydarzenia / GOSPEL NA ZAMKU

GOSPEL NA ZAMKU

Dyrektor Muzeum Zamkowego w Malborku oraz Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej Gospel z Osieka zapraszają na koncert. Tym razem wystąpi grupa Black International Gospel Singers. Jest to ośmioosobowa  grupa międzynarodowych artystów, o korzeniach afro amerykańskich, wśród których tylko jeden jest europejczykiem. Grupa wokalna GIGS oprócz solistów posiada także trzech instrumentalistów grających na perkusji, basie i organach Hammonda. Repertuar grupy jest przebogaty. 

- Śpiewają pieśni od Negro Spirituals po gospel współczesny - mówi ks. dr. Zdzisław Ossowski, prezes Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej Gospel z Osieka. - Ich koncerty są entuzjastycznie przyjmowane przez publiczność. Potrafią zainspirować słuchaczy muzyką i śpiewem. Wciągnąć do wspólnego uwielbienia - dodaje. 

Koncert odbędzie się 11 sierpnia, o godz. 18 

Miejsce: wały von Plauena (wejście od strony kas biletowych)lub w przypadku deszczowej pogody KARWAN

Wstęp wolny