PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Muzeum Zamkowe w Malborku, Ośrodek Konferencyjny Karwan, 28-29 września 2022      Konferencja  „Średniowieczne i nowożytne zamki – granice i formy ochrony w XXI wieku”      Organizatorzy:  Muzeum Zamkowe w Malborku Polski Komitet Edukacja muzealna onlineRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Podcast Posłuchaj Muzeum

Wydarzenia / Kolejny koncert w ramach "Zamkowych Kameraliów" przeszedł do historii

Kolejny koncert w ramach "Zamkowych Kameraliów" przeszedł do historiiKolejny koncert w ramach "Zamkowych Kameraliów" przeszedł do historiiKolejny koncert w ramach "Zamkowych Kameraliów" przeszedł do historiiKolejny koncert w ramach "Zamkowych Kameraliów" przeszedł do historiiKolejny koncert w ramach "Zamkowych Kameraliów" przeszedł do historiiKolejny koncert w ramach "Zamkowych Kameraliów" przeszedł do historii

Jazzowe wibracje czwartkowego wieczoru na długo pozostaną ze słuchaczami, zebranymi licznie w Przyziemiu Karwanu Muzeum Zamkowego. Muzyka zespołu, którą podziwialiśmy, to autorski projekt lidera Przemysława Strączka. Nawiązywała ona do współczesnej muzyki improwizowanej. 
Ideą przedsięwzięcia było połączenie kolektywu międzynarodowego, w którym istotną rolę odgrywała osobowość każdego członka zespołu. Słuchacze często nagradzali muzyków gromkimi brawami za ich solistyczne jazzowe improwizacje. Popisom zespołu towarzyszyła gra świateł, która dodawała tego wieczoru dodatkowej magii. 
Organizatorzy Zamkowych Kameraliów serdecznie dziękują widzom za skorzystanie z takiej formy spędzenia wolnego czasu, jednocześnie zapraszając na następny koncert 20 listopada.

Obejrzyj relację z koncertu - TVRegionalna24.pl (tutaj)

NS