PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Rusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"60-lecie BiennaleSkarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w MalborkuEdukacja muzealna online

Wydarzenia / Koncert chóru gospel V9 Collective

Muzeum Zamkowe w Malborku
Przyziemie KARWANU
12 sierpnia 2011
godz. 16:00
WSTĘP WOLNY!

 

Zapraszamy na koncert angielskiego chóru gospel V9 Collective, który odbędzie się w ramach jubileuszowego XV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Gospel w Osieku. Tradycyjnie, już od lat, jeden z koncertów osieckiego festiwalu odbywa się na zamku w Malborku.

 

V9 Collective – fot. archiwum zespołu

fot. archiwum zespołu

 

V9 Collective to zespół założony w marcu 2009 roku przez basistę, autora tekstów i producenta Sama Lyncha. Muzykę V9 Collective można opisać jako połączenie nowoczesnego soulu z dodatkiem słodkich gospelowych wokali, a jej przekaz to pozytywne i inspirujące przesłanie miłości i nadziei. Ich debiutancki album World to me spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem publiczności, a brytyjskie stowarzyszenie Gospel Music Association nagrodziło zespół tytułem Najlepszej grupy gospel 2010.

NS