PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
60-lecie BiennaleEdukacja muzealna onlinePodcast Posłuchaj MuzeumRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"

Wydarzenia / Magic Malbork – Magiczna noc w magicznym mieście

Wały von Plauena
13 sierpnia 2011

Magic Malbork – pokaz laserowy

13 sierpnia Malbork stanie się magiczną sceną, na której rozgrywać się będą pokazy sztuki tanecznej i akrobatyki, muzyka na żywo oraz niesamowita gra ogni, laserów i efektów świetlnych.

Głównym punktem Magic Malbork będzie jak zwykle niepowtarzalny wieczorny spektakl na Wałach von Plauena przy zamku, łączący ze sobą różnorodne formy sztuki: muzykę, taniec, obraz i światło. Wystąpią grupy akrobatyczne, w których wykonaniu będzie można zobaczyć zapierające dech w piersiach akrobacje na dużych wysokościach, a także muzyka na żywo.

W programie między innymi:
► nauka tańca dla mieszkańców i turystów – od godz. 13.00
► mimowie, szczudlarze, body painting, animacje uliczne
► wieczorny magiczny spektakl o godz. 22.00 z tańcem, laserami, muzyką i śpiewem na żywo, ogniami, efektami pirotechnicznymi, akrobatycznymi układami w powietrzu, videomapping, pokaz sztucznych ogni i wiele innych.
 

REZERWACJA I SPRZEDAŻ BILETÓW:
tel. +48 55 647 47 47 lub +48 55 647 14 30 w. 48
e-mail: bilety[at]magicmalbork.pl lub cit[at]mwc.malbork.pl
Malbork Welcome Center – Centrum Turystyki w Malborku
ul. Kościuszki 54, 82-200 Malbork
 

Na stronie www.bilety.magicmalbork.pl można sprawdzić aktualną dostępność miejsc siedzących na trybunach na Wałach von Plauena. Serwis umożliwia wyłącznie sprawdzenie aktualnej dostępności miejsc (na ogólnej trybunie oraz poprzez wejście w żądane sektory).


Więcej na temat imprezy: www.magicmalbork.pl
 

NS