PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Edukacja muzealna onlineSkarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w MalborkuStraty wojenneNowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w Malborku

Wydarzenia / MAJÓWKA NA ZAMKU 2017

Na malborskim zamku w długi majowy weekend ( 29.04.- 01.05.2017r) spotkają się miłośnicy staroci, sztuki dawnej, rękodzieła i niepowtarzalnych drobiazgów. Wszystko za sprawą  II Malborskiego Jarmarku Staroci i Sztuki Dawnej , który odbędzie się po raz drugi w Malborku. Organizatorem jest Malborskie Stowarzyszenie OŚ.
Dzięki gościnności Muzeum Zamkowego w Malborku jarmark odbędzie się na Wałach von Plauena na malborskim zamku. Swoje towary wystawi wielu kolekcjonerów, miłośników starych przedmiotów i rękodzielników z całej Polski.
Podczas targu można sprzedać lub wymienić rzeczy nie tylko używane. Dostępne będą  antyki, galanteria domowa, wyroby dekoracyjne, biżuteria, książki, dokumenty, płyty, gry komputerowe, filmy, aparaty fotograficzne , instrumenty muzyczne, rekwizyty wojskowe, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie i wiele innych.

Na wystawców oraz kupujących, oprócz targowiska różności, czekają  dwa koncerty.

30.04. (niedziela ) o godz. 20.00  zapraszamy na koncert  Marty Szewczyk i Tomasza Wiczyńskiego , a 1.05. (poniedziałek) o godz.13.00 Koncert Chłopięcego Chóru CBS PRIMARY z partnerskiego miasta Kilkenny / Irlandia oraz Studia Wokalnego "Balbiny" z MCKiE .


Udział w jarmarku  jest możliwy dla każdego . Wystawcy organizują swoje stoiska we własnym zakresie. Koszt uczestnictwa wynosi  20 zł za stoisko za każdy dzień.
Zapraszamy do  zgłaszania swojego  udziału w wydarzeniu na załączonej karcie zgłoszenia.


Zapraszamy na  II MALBORSKI JARMARK  STAROCI I SZTUKI DAWNEJ.
Sobota , niedziela , poniedziałek (29.04.- 1.05.) w godzinach od 10:00 do 19:00 .

Do zobaczenia na Zamku w Malborku !

NS