PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Wystawa „Ruiny i odbudowa w obiektywie Macieja Kilarskiego” 20 kwietnia ‒31 grudnia 2022 r. Sala wystaw czasowych, tzw. Łaźnia na Zamku ŚrednimRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Edukacja muzealna onlineMuzeum Zamkowe w Malborku, Ośrodek Konferencyjny Karwan, 28-29 września 2022      Konferencja  „Średniowieczne i nowożytne zamki – granice i formy ochrony w XXI wieku”      Organizatorzy:  Muzeum Zamkowe w Malborku Polski Komitet

Wydarzenia / Muzeum Zamkowe w Malborku zaprasza do udziału w konkursie „Znaki czasu…Architektura zatrzymana w kadrze”

Muzeum Zamkowe w Malborku zaprasza do udziału w konkursie „Znaki czasu…Architektura zatrzymana w kadrze”

W roku jubileuszu 100. rocznicy urodzin inżyniera Kilarskiego, architekta, konserwatora zabytków i artysty, po otwarciu wystawy pt. „Ruiny i odbudowa w obiektywie Macieja Kilarskiego” Muzeum Zamkowe w Malborku zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Znaki czasu …Architektura zatrzymana w kadrze.” Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku od 14 do 19 lat ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych.


Zadaniem uczestnika konkursu jest samodzielne wykonanie fotografii przedstawiającej zabytki architektury i nadesłanie na konkurs fotografii w formacie 20x30 cm w wersji kolorowej lub czarno-białej. Dla uczestników konkursu przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.
Szczegóły dotyczące zasad konkursu znajdziecie Państwo w regulaminie konkursu KLIKNIJ TUTAJ. Koordynatorem konkursu jest pracownik Działu  Edukacji pani Jolanta Justa, tel.55/6470983 e-mail: j.justa@zamek.malbork.pl.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIA - KLIKNIJ ABY POBRAĆ 

WYPEŁNIĆ W PRZYPADKU UCZESTNIKA NIEPEŁNOLETNIEGO - KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ

 

NS