PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Rusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Muzeum Zamkowe w Malborku, Ośrodek Konferencyjny Karwan, 28-29 września 2022      Konferencja  „Średniowieczne i nowożytne zamki – granice i formy ochrony w XXI wieku”      Organizatorzy:  Muzeum Zamkowe w Malborku Polski Komitet 60-lecie BiennaleStraty wojenne

Wydarzenia / Oblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawy

Oblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawyOblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawyOblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawyOblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawyOblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawyOblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawyOblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawyOblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawyOblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawyOblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawyOblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawyOblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawyOblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawyOblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawyOblężenie Malborka - to już ostatni dzień średniowiecznej zabawy

Dziś trzeci dzień Oblężenia Malborka. Jarmark Rzemiosł Średniowiecznych otwarty jest do 19.00, Gród Dziecięcy od 11.00 do 17.00, pokazy sokolnicze o 11.30, 13.30, 15.30 w Fosie Południowej. W tym samym miejscu turnieje konne o 12.30, 14.30 i 16.30. W Fosie Północnej Turniej Walk Pieszych 11.30, 13.30 i 15.30. Turnieje łucznicze odbywają się od 11.00 do 16.00. Prezentacje uzbrojenia rycerskiego można zobaczyć na Międzymurzu Zachodnim, tutaj też odbywają się – w sąsiedztwie jarmarku – teatrzyki dla dzieci.
Na scenie koncerty muzyki dawnej oraz pokaz tańców z flagami. Wszystkie miejsca łatwo znaleźć z ulotką, na której znajduje się szczegółowy program z mapką. Sugerujemy, żeby samochody zostawiać po drugiej stronie Nogatu, na parkingach w Kałdowie.

A tymczasem mamy dla państwa fotorelację z Oblężenia Malborka. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Więcej zdjęć znajdziecie dzisiaj na naszym facebooku.

NS