PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Konferencja spotkania malborskieWystawa Malbork między sacrum a politykąNowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w MalborkuEdukacja muzealna online

Wydarzenia / Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.

Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.Relacja z otwarcia wystawy "Prusowie" w zamku w Sztumie.

Od piątku 26 lipca w sztumskim zamku możemy oglądać nową wystawę "Prusowie. Życie i kultura mieszkańców średniowiecznej Pomezanii w XII-XV wieku". Uroczystego otwarcia dokonał dyrektor Janusz Trupinda w obecności licznie zgromadzonej publiczności. Kurator wystawy  Zbigniew Sawicki z Działu Archeologii Muzeum Zamkowego, wprowadził Gości w tematykę wystawy.

Czytaj więcej nt. wystawy.

Wystawa czynna do końca 2020 roku. Zapraszamy do zamku w Sztumie !

 

 

 

 

NS