PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
60-lecie BiennalePodcast Posłuchaj MuzeumNowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w MalborkuWernisaż wystawy "Bohaterowie plebiscytu" na zamku w Sztumie

Wydarzenia / Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.

Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.Relacja z posiedzenia Rady Muzeum.

W poniedziałek 9 grudnia w Muzeum Zamkowym odbyło się ostatnie posiedzenie Rady Muzeum Zamkowego w Malborku V Kadencji. Była to okazja do podsumowania czterech lat współpracy. Każdy z członków Rady ocenił kadencję ze swojej perspektywy, a dyskusja dotyczyła też przyszłych zamierzeń Muzeum, które przedstawił dyrektor dr hab. Janusz Trupinda. Dyrektor, w obecności dyrektora seniora, Mariusza Mierzwińskiego i zastępców dyrektora MZM, Beaty Stawarskiej i Kazimierza Bogusza podziękował członkom Rady za aktywność i wsparcie Muzeum w latach 2015-2019 wręczając specjalne listy gratulacyjne.

09.12.2019

NS