PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Rusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Podcast Posłuchaj MuzeumKonferencja spotkania malborskieEdukacja muzealna online

Wydarzenia / Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."

Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."Relacja z promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku..."

W środę 11 grudnia mogliśmy gościć w gdańskiej bibliotece na ul. Mariackiej na promocji książki " Organizacja życia na zamku krzyżackim w Malborku w czasach wielkich mistrzów 1309-1457". Autorzy - Janusz Trupinda i Sławomir Jóźwiak - w ciekawy sposób zapoznali zgromadzonych czytelników z wieloma aspektami powstawania książki. To już trzecie wydanie, poszerzone o nowe informacje na temat funkcjonowania stołecznego zamku w Malborku. Dziekujemy wszystkim przybyłym na spotkanie i zachęcamy do lektury.

Wydawnictwo dostępne w sklepie zamkowym oraz ONLINE.

11.12.2019

NS