PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
PlebiscytWystawa „Ruiny i odbudowa w obiektywie Macieja Kilarskiego” 20 kwietnia ‒31 grudnia 2022 r. Sala wystaw czasowych, tzw. Łaźnia na Zamku ŚrednimRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Skarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w Malborku

Wydarzenia / Relacja z promocji wydawnictwa.

Relacja z promocji wydawnictwa.Relacja z promocji wydawnictwa.Relacja z promocji wydawnictwa.

W ubiegły piątek 22 lutego mogliśmy ponownie gościć w bibliotece na Mariackiej.  Tym razem zaprosiliśmy na spotkanie z Antonim Romualdem Chodyńskim, który jest autorem wydawnictwa o broni obuchowej i drzewcowej. Zgromadzona publiczność mogła wysłuchać ciekawych historii nt. malborkiej kolekcji broni. Promocja zakończyła się wpisami dedykacji dla wszystkich, którzy mieli możliowść nabycia tego bardzo ciekawego wydawnictwa. Dziękujemy wszystkim przybyłym na spotkanie.

 

Relacja VIDEO.

Zdjęcia i realizacja: Mirosław Koźbiał

WMG VIDEO

 

Broń drzewcowa i obuchowa w zbiorach Muzeum Zamkowego w Malborku, Antoni Romuald Chodyński, Malbork 2018 - dostępna w sklepach zamkowych oraz online.