PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Edukacja muzealna onlinePodcast Posłuchaj MuzeumRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Nowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w Malborku

Wydarzenia / W poszukiwaniu Mikołaja na zamku

W poszukiwaniu Mikołaja na zamku

Zapraszamy Was na wspaniałą zabawę w zamkowych komnatach. 6 grudnia organizujemy zabawę pt. "W poszukiwaniu Mikołaja na zamku".

Zwiedzanie to nie jedyna atrakcja jaka czeka wszystkich uczestników. Podczas wędrówki po zamku trzeba będzie odnaleźć litery, z których ułożycie hasło. Będzie ono otwierało drogę do wstępu na warsztaty. W tym roku, każdy własnoręcznie przygotuje ceramiczne zawieszki na choinkę. Po warsztatach nastąpi spotkanie z Mikołajem. Dla każdego dziecka, które będzie poszukiwać Mikołaja, czekać będzie słodki upominek.

 

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-10 lat, ale tylko z opiekunami. Wejścia o pełnych godzinach 16.00, 17.00 oraz 18.00. Bilety w cenie 20 zł (dziecko) oraz 30 zł (dorosły) do nabycia w kasach muzeum lub na bilety.zamek.malbork.pl

 

Na poszukiwanie Mikołaja, zapraszamy również grupy ze szkół i przedszkoli. Wejścia o godz. 10.00, 11.00, 12.00, 13.00 i 14.00. Cena biletu 20 zł (dziecko) 30 zł (dorosły). Na każde 10 dzieci jeden opiekun wchodzi bezpłatnie.

 

Wyjścia spod budynku kas.

 

Informacja :  tel. 055 647-09-02

Rezerwacja:  rezerwacja@zamek.malbork.pl

 

Czujecie już ten zapach cynamonu, pomarańczy i gorącej czekolady?

To magia świąt... U nas już jest

 

Sponsorzy wydarzenia:

 

 

McDonald's Malbork

Restauracja Gothic Cafe

Restauracja Piwniczka

Coca-Cola Company

Piekarnia KOSZYKOWA w Malborku

Sklep KUBUŚ ul. Żeromskiego Malbork

Hurtowania papiernicza ELBO Kwidzyn

Ciekawa Klubokawiarnia Malbork

 

 

 

Dziękujemy :-)

NS