PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Wystawa “Regnum defendo ense et alis tego stricto. Malbork w Prusach Królewskich” od 19 września w Muzeum Zamkowym w MalborkuStraty wojenneEdukacja muzealna onlineProjekt Straty kontynuuacja

Wydarzenia / ZAMKOWE KAMERALIA 11.10.2016 TRIO THEORY

 

 

Termin:  11 października (wtorek) 2016, godz. 18.00
Miejsce: Przyziemie KARWANU, Ośrodek Konferencyjny Karwan
Bilety:  bilet normalny 12 PLN | bilet ulgowy 7 PLN, 
             (dzieci do lat 7 wchodzą za darmo)

             do nabycia w Kasie Muzeum Zamkowego w Malborku    Muzeum Zamkowe w Malborku, Stowarzyszenie Miłośników Muzyki oraz Malborskie Stowarzyszenie OŚ zapraszają na wyjątkowy koncert w ramach Zamkowych Kameraliów.  Tym razem, wyjątkowo we wtorek, wystąpi nowojorska grupa jazzowa Mike’a Perkera TRIO THEORY.

 

 

"Teoria Trio" – to projekt Mike Parkera (kontrabas), który do współpracy zaprosił Sławka Pezdę (saksofon tenorowy) i Franka Parkera (perkusja).
Trio rozpoczęło  swą karierę w listopadzie 2014 roku, maratonem 27 koncertów w 27 dni.
Od tamtej pory zagrali ponad 100 koncertów w 6 krajach, w tym na Krokus Jazz Festival (PL), Jazzinec Festival (CZ), Mediawave Festival (HU),  Jazzire Festival (RS) oraz Targu Mures Międzynarodowym Festiwalu Jazzowym (RO).   Krytycy docenili osiągnięcia Mike’a, opisując jego muzykę  jako "genialną syntezę wszystkich gatunków muzycznych" oraz "mieszanką post-bop, indie rocka, awangardy wraz ze skłonnościami do nowoczesnej klasyki.

Na koncercie w Malborku zespół zaprezentuje materiał z ostatniej płyty "Alive out there" nagranej podczas zeszłorocznej trasy koncertowej. W repertuarze pojawią się również standardy jazzowe w oryginalnych aranżacjach tria Mike'a Parkera.

 

 


Zamkowe Kameralia to cykl koncertów, które odbywają się w salach malborskiej warowni.
Projekt jest realizowany od 2011 r. Jego pomysłodawcą jest stowarzyszenie Malborskie Centrum Kwadrat. Od początku partnerem jest Muzeum Zamkowe.
W 2016 r. Zamkowe Kameralia są przedsięwzięciem przygotowywanym wspólnie przez Malborskie Stowarzyszenie OŚ, Muzeum Zamkowe oraz Stowarzyszenie Miłośników Muzyki w Malborku.

 

Projekt jest dofinansowany przez Miasto Malbork i Starostwo Powiatowe w Malborku.

 


 


 

KLAUZULA INFORMACYJNA


Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 informujemy, iż:
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Muzeum Zamkowe w Malborku (ul. Starościńska 1, 82-200 Malbork) reprezentowane przez Dyrektora.
 2. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Muzeum Zamkowym w Malborku pod adresem e-mail: inspektor@zamek.malbork.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy cywilnoprawnej.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach odrębnych, w tym przepisów archiwalnych.
 5. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. b) ww. rozporządzenia.
 6. Odbiorcami Pani/Pana danych będą podmioty, które na podstawie zawartych umów przetwarzają dane osobowe w imieniu Administratora.
  Osoba, której dane dotyczą ma prawo do:
  - dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia swoich danych, a także - w przypadkach przewidzianych prawem - prawo do usunięcia danych i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych.
  - wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku gdy przetwarzanie danych odbywa się z naruszeniem przepisów powyższego rozporządzenia tj. Prezesa Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa
Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy cywilnoprawnej. Osoba, której dane dotyczą jest zobowiązana do ich podania. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak możliwości zawarcia umowy. Ponadto informujemy, iż w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych nie podlega Pan/Pani decyzjom, które się opierają wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, o czym stanowi art. 22 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.