PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Skarby Zamkowych Kolekcji - nowy projekt edukacyjny Muzeum Zamkowego w MalborkuWystawa Malbork między sacrum a politykąWernisaż wystawy "Bohaterowie plebiscytu" na zamku w SztumiePodcast Posłuchaj Muzeum

Wydarzenia / Zamkowe kameralia i Pomorskie Dni Kontrabasowe

Zamkowe kameralia i Pomorskie Dni Kontrabasowe

Malborskie Stowarzyszenie OŚ i Muzeum Zamkowe w Malborku

oraz

Stowarzyszenie Kultura Kociewia i Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia

w Starogardzie Gdańskim

 

zapraszają 15 listopada, o godz. 17.00, do sali KARWAN, miłośników muzyki klasycznej na niepowtarzalny koncert na 16 kontrabasowych strun.

 

W ramach cyklu „Zamkowe Kameralia” i Pomorskich Dni Kontrabasowych przed malborską publicznością wystąpi słowacki kwartet kontrabasowy "BassBand"

 

 

 

 

 

Bilet na to wydarzenie można nabyć w kasie Muzeum Zamkowego oraz przez Internet  https://bilety.zamek.malbork.pl  w cenie 15 zł (bilet normalny) i 10 zł (bilet ulgowy). Dzieci do lat siedmiu mają zapewniony bezpłatny wstęp.

W trakcie koncertu poznamy laureatów tegorocznej edycji Konkursu o Nagrodę Baszty Maślankowej. Organizatorzy informują, że ze względu na uroczystą Galę wręczenia nagród całość koncertu wydłuży się o ok. pół godziny.

Projekt jest dofinansowany przez Miasto Malbork, Starostwo Powiatowe w Malborku, Miasto i Gminę Nowy Staw oraz Grupę CEDROB i Przedsiębiorstwo NOGAT.

VI Pomorskie Dni Kontrabasowe zostały dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Pomorskiego, Powiatu Starogardzkiego, Gminy Miejskiej Starogard Gdański oraz Gminy Wiejskiej Starogard Gdański

 

 

NS