PLENDE
unesco logo kwidzyn logo sztum
Nowa identyfikacja wizualna  Muzeum Zamkowego w MalborkuRusza projekt "Przebudowa zabytkowych budynków gospodarczych na Przedzamczu zamku w Malborku wraz z ich dostosowaniem do funkcji kulturalno-edukacyjnych"Straty wojenneWernisaż wystawy "Bohaterowie plebiscytu" na zamku w Sztumie

Wydarzenia / Zamkowe Kameralia - SING SING PENELOPE

Zamkowe Kameralia

 

16 czerwca 2013 (NIEDZIELA), godz. 18.00

Miejsce: Przyziemie Karwanu

 

W niedzielę, 16 czerwca wnętrze Karwanu wypełni się jazzem. Tym razem „Kameral-maniacy” usłyszą "Sing Sing Penelope", zespół powstały w 2001 r. z inicjatywy muzyków jazzowych i awangardowych grup postrockowych.

W roku 2005 grupa wydała debiutancki album „Sing Sing Penelope”, który został ogłoszony jednym z 10 najlepszych albumów z awangardową muzyką jazzową przez londyńską rozgłośnię Last.fm.


Wszystkich miłośników swobodnej improwizacji jazzowej i muzyki granej z pasją zapraszamy na koncert Sing Sing Penelope.
 
 


BILETY:

12,00 PLN - bilet normalny oraz 7,00 PLN - bilet ulgowy, do nabycia od 10 czerwca 2013 roku w Kasie Muzeum Zamkowego w Malborku oraz w dniu koncertu przed wejściem do Przyziemia KARWANU.


Bilet ulgowy przysługuje uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz emerytom i rencistom powyżej 50. roku życia za okazaniem ważnej legitymacji. Dzieci do lat 7 mają wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

NS